cestysvetem@centrum.cz
+420 608 768 168

Vážení přátelé.

Dovolujeme si vás oslovit jako možného donátora, či sponzora víkendové akce zaměřené na cestování, promítání a besedy se známými cestovateli, fotografy, spisovateli a osobnostmi.

Cestování a poznávání patří dle našeho mínění mezi nejdůležitější lidské zážitky, které formují nejen naši osobnost, ale i naši budoucnost. Přináší nám do životů tolik potřebné zkušenosti a rozhled, bez kterých by náš svět nebyl tím, čím opravdu je.

Budeme vám vděčni, pokud se budete chtít podílet na této akci, ať už bude vaše pomoc jakákoliv (ceny do soutěže, zboží k prodeji, fin.dar apod.) Nabízíme vám prostor v našich materiálech /webové stránky, letáky, plakáty/ a také prostor na samotné akci /stánek, prezentace, reklama mezi příspěvky, branding atd./.

Kontaktujte nás prosím v případě vašeho zájmu, rádi vám představíme blíže a osobně náš projekt a různé možnosti naší spolupráce.

 

DĚKUJEME :

Město ZNOJMO, SVŠE Znojmo, Agentura Bravissimo,  Znojemsko.info,  Týdeník Znojemsko, Vinařství Lahofer,  Znojemská Beseda, VÁŠ SKLEP – vinný sklep a penzion, Cestovatelský portál Hedvábná stezka, Sruby Pacák, Chrám harmonie v.o.s., CK LIVINGSTONE, CK Kudrna, CK Periscope-Skandinávie

logo HS       logo Znojemsko info         logo Bravissimo

logo Znojemsko                   logo SVŠE                       logo Besedalogo Lahofer

sruby PacákCK Periscope Skandinavie

imagesCK Kudrna

logo Go kamera

VÁŠ SKLEP - vinný sklep a penzion

Město Znojmo