cestysvetem@centrum.cz
+420 608 768 168

Vážení přátelé.

Dovolujeme si vás oslovit jako možného donátora, či sponzora víkendové akce zaměřené na cestování, promítání a besedy se známými cestovateli, fotografy, spisovateli a osobnostmi.

Cestování a poznávání patří dle našeho mínění mezi nejdůležitější lidské zážitky, které formují nejen naši osobnost, ale i naši budoucnost. Přináší nám do životů tolik potřebné zkušenosti a rozhled, bez kterých by náš svět nebyl tím, čím opravdu je.

Budeme vám vděčni, pokud se budete chtít podílet na této akci, ať už bude vaše pomoc jakákoliv (ceny do soutěže, zboží k prodeji, fin.dar apod.) Nabízíme vám prostor v našich materiálech /webové stránky, letáky, plakáty/ a také prostor na samotné akci /stánek, prezentace, reklama mezi příspěvky, branding atd./.

Kontaktujte nás prosím v případě vašeho zájmu, rádi vám představíme blíže a osobně náš projekt a různé možnosti naší spolupráce.

 

DĚKUJEME :

Město ZNOJMO,  Týdeník Znojemsko, Vinařství Lahofer,  Znojemská Beseda, Znojemský týden, VÁŠ SKLEP – vinný sklep a penzion, Pivovar Old Cock, Bistro Mikuláš, Sruby Pacák, Chrám harmonie v.o.s., CK LIVINGSTONE, Agentura Bravissimo,  Znojemsko.info,

 

logo Znojemsko                                        logo Besedamikulas-znojmo_1600x900mslogo_podéllogo Lahofer

sruby Pacák

VÁŠ SKLEP - vinný sklep a penzion

Město Znojmo